Vreau sa ma angajez la best studios

Cuprinde discutii generale privind activitatea de videochat, intrebari, raspunsuri, sfaturi etc. Posteaza aici orice nelamurire ai!
Avatar utilizator
bogdanna
Mesaje: 12
Membru din: 16 Iun 2026 12:21

tot pe site zic ca Best e o „familie frumoasa” care te intelege… Ce sa inteleaga? E puscarie curata, parca te bagi singura la Rahova. te sunau si acasa, te controlau, te presa fiecare angajat de acolo si nu te lasau sa respiri.
No avatar
lilly
Mesaje: 11
Membru din: 16 Iun 2026 14:13

asa e tot ce ziceti voi. Nu recomand nimanui Best studio. E de departe cea mai toxica, mai mincinoasa si mai sinistra experienta din videochatul din Bucuresti. Cred ca si fetele de la saloanele erotice sunt mai fericite decat la porcaria asta de studio.
Avatar utilizator
anyya
Mesaje: 11
Membru din: 16 Iun 2026 12:19

Cel mai creepy lucru de la Best mi se par petrecerile lor. Mi-a trimis o fata un link vechi de pe net cu poze in care apare Doru la bustul gol, beat, cu sticla in mana, la gramada cu modele si cu tot felul de tipi. Erau imagini care te ingreatau rau.
Avatar utilizator
bogdanna
Mesaje: 12
Membru din: 16 Iun 2026 12:21

anyya scrie: 25 Iun 2026 17:31 Cel mai creepy lucru de la Best mi se par petrecerile lor. Mi-a trimis o fata un link vechi de pe net cu poze in care apare Doru la bustul gol, beat, cu sticla in mana, la gramada cu modele si cu tot felul de tipi. Erau imagini care te ingreatau rau.
am vazut si eu pozele alea, de fapt cred ca toate modelele le-au vazut, ni le trimiteam una alteia. Cel mai aiurea era ca erau si straini acolo, probabil prieteni de-ai lui Doru, toti dezbracati si la gramada cu fetele. aratau exact ca o orgie, nu ca o petrecere de studio.
No avatar
lilly
Mesaje: 11
Membru din: 16 Iun 2026 14:13

Eu nu m-as simti deloc ok cu chestii din astea si as pleca imediat. seamana mult cu escorta si n-am chef de asa ceva. La Best pare ca granita dintre videochat si altceva e foarte subtire si asta ma speria.
No avatar
Irhyna
Mesaje: 9
Membru din: 16 Iun 2026 14:14

Numai la studiourile de apartament mai auzi asa ceva. Doar modelele care fac compromisuri sexuale ar accepta petreceri de genul asta. La Best insa pare ca e ceva normal si asta spune tot despre locul ala.
Avatar utilizator
metoo2
Mesaje: 7
Membru din: 16 Iun 2026 14:15

Doru conduce studioul ca pe o echipa de fotbal. Pune presiune pe modele ca si cum am fi jucatori, nu-i pasa daca nu mai poti, ca in mintea lui te schimba si baga altele. asa cred ca gandeste el, ca suntem piese de schimb.
Avatar utilizator
anyya
Mesaje: 11
Membru din: 16 Iun 2026 12:19

stiu ca in public Doru se fereste sa spuna ca are studio de videochat, ca ii e rusine. Face bani grei de pe spatele nostru dar ii e rusine sa recunoasca ce business face. adica ii e rusine de noi, de munca noastra, dar banii ii ia cu mana deschisa.
Avatar utilizator
bogdanna
Mesaje: 12
Membru din: 16 Iun 2026 12:21

atmosfera la Best se rezuma la un singur lucru: nu le pasa de nimeni in afara de ei. singurul lucru important sunt banii. Ca model poti sa mori de epuizare ca te arunca in strada imediat ce nu mai produci.
No avatar
lilly
Mesaje: 11
Membru din: 16 Iun 2026 14:13

Doru umbla aiurea imbracat, parca e un boschetar venit direct de la tara. Parca a coborat din tren la Gara de Nord si a ajuns stapan peste un studio. De maniere nici nu mai vorbim, e clar un taran ajuns.
Scrie răspuns