Vreau sa ma angajez la best studios

Cuprinde discutii generale privind activitatea de videochat, intrebari, raspunsuri, sfaturi etc. Posteaza aici orice nelamurire ai!
No avatar
Irhyna
Mesaje: 9
Membru din: 16 Iun 2026 14:14

anyya scrie: 25 Iun 2026 17:31 Cel mai creepy lucru de la Best mi se par petrecerile lor. Mi-a trimis o fata un link vechi de pe net cu poze in care apare Doru la bustul gol, beat, cu sticla in mana, la gramada cu modele si cu tot felul de tipi. Erau imagini care te ingreatau rau.
Petrecerile alea cu Doru la bustul gol si cu straini dezbracati la gramada cu modelele sunt cele mai creepy chestii. Cand vezi asa ceva intelegi exact ce fel de mediu e la Best si cat de jos au ajuns.
Avatar utilizator
metoo2
Mesaje: 7
Membru din: 16 Iun 2026 14:15

Mi s-a facut scarba cand am vazut pozele alea cu petreceri. Doru baut, cu sticla in mana,, dezbracat, cu fetele la gramada si straini. Parca era club de escorta, nu studio de videochat serios.
Avatar utilizator
bogdanna
Mesaje: 12
Membru din: 16 Iun 2026 12:21

El se fereste sa recunoasca public ce face, ii e rusine de business-ul asta, dar in acelasi timp ne preseaza pe noi sa producem cat mai mult. ipocrizia la maxim.
No avatar
lilly
Mesaje: 11
Membru din: 16 Iun 2026 14:13

La Best nu le pasa de sanatatea ta, de viata ta, de nimic. important e sa faci ore si bani. Cand nu mai poti, esti aruncata. am vazut fete care au ajuns la spital si li s-a zis doar sa se intoarca mai repede.
Avatar utilizator
anyya
Mesaje: 11
Membru din: 16 Iun 2026 12:19

stiu ca si cea mai buna trainerita din studio a plecat si si-a deschis propriul studio pentru ca nu-l mai suporta pe Doru si pe dubiosii din echipa lui. acolo toata lumea isi ia teapa pana la urma, fie ca esti model, admin sau trainer. Nimeni nu rezista mult langa el.
Avatar utilizator
bogdanna
Mesaje: 12
Membru din: 16 Iun 2026 12:21

anyya scrie: 25 Iun 2026 17:35 stiu ca si cea mai buna trainerita din studio a plecat si si-a deschis propriul studio pentru ca nu-l mai suporta pe Doru si pe dubiosii din echipa lui. acolo toata lumea isi ia teapa pana la urma, fie ca esti model, admin sau trainer. Nimeni nu rezista mult langa el.
Pai normal, asa cum isi incalca promisiunile fata de modele, la fel face si cu adminii de la Best si cu toti din jurul lui. Le promite comisioane, conditii mai bune, bonusuri si dupa aia uita tot. E un mincinos in serie, nu conteaza cu cine vorbeste.
No avatar
lilly
Mesaje: 11
Membru din: 16 Iun 2026 14:13

sunt curioasa cum ar fi sa-l puna si pe Doru la detectorul de minciuni pentru toate minciunile pe care le zice la Best. Promisiuni, traininguri, „familie frumoasa”, „nu obligam ore”… ar sari aparatul alal pana in tavan la fiecare propozitie.
No avatar
Irhyna
Mesaje: 9
Membru din: 16 Iun 2026 14:14

Ma felicit in fiecare zi ca am plecat de la studioul asta de cosmar. inca tin legatura cu o fata care mai lucreaza acolo si tot ii spun sa plece, dar zice ca ii e teama. Le e frica de Doru si de ce ar putea sa le faca daca vor sa iasa. trist rau.
Avatar utilizator
metoo2
Mesaje: 7
Membru din: 16 Iun 2026 14:15

Mi se pare incredibil ca in videochatul din Bucuresti mai exista stilul asta de lucru si ca mai sunt fete care accepta sa faca videochat de frica la un patron-carnatar ca Doru. E 2026 si el se poarta ca un taran…. Jalnic parerea mea…..
Scrie răspuns