Ce studio din Bucuresti recomandati si de ce?

Cuprinde discutii generale privind activitatea de videochat, intrebari, raspunsuri, sfaturi etc. Posteaza aici orice nelamurire ai!
No avatar
hotbabylicious88
Mesaje: 1
Membru din: 28 Iun 2026 14:47

Salutare tuturor! Sunt model de 6 ani, am lucrat in studio, dar si independent de acasa. In acest moment m-am decis sa incerc o colaborare cu un studio, pentru ca nu sunt atat de disciplinata si nu am un program bine stabilit si nici parte de ajutor. In ce studio mai lucrati? Aveti contract? Se platesc taxele? Mai exista amenzi? :D :D
Scrie răspuns