Căutarea a găsit 23 rezultate
- 18 Apr 2018 14:48
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20556
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Deci acuma chiar incep sa cred ca am pus prea multe documente. Dar si sa incerc sa fac alt paxum si sa pun doar buletin...nu vreau nici să-mi rămână bănuții aia acolo blocați. Si inca incerc sa dau de ei la telefon. Cum sa mai si muncim?
- 18 Apr 2018 13:54
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20556
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Poate are cineva vre-un contact? un numar de telefon, sau o adresa de skype valabila la care a primit cineva raspuns? as aprecia enorm
- 18 Apr 2018 13:43
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20556
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
<t>Buna, si eu mi-am facut cont saptamana trecuta in 11 si nici acum nu a fost aprobat.<br/>
Ce e ciudat este ca banutii trimisi de cb apar in cont. dar nu pot folosi ETF pentru ca nu sunt verified. <br/>
Le-am trimis vreo 6 documente. am incercat sa contactez si pe chris de la paxum pe twitter, i ...
Ce e ciudat este ca banutii trimisi de cb apar in cont. dar nu pot folosi ETF pentru ca nu sunt verified. <br/>
Le-am trimis vreo 6 documente. am incercat sa contactez si pe chris de la paxum pe twitter, i ...