amyyyy;10780 wrote: ms te scot la un suc
Cu plăcere si drag. Ma bucur ca am putut ajuta cu putin
Căutarea a găsit 23 rezultate
- 19 Apr 2018 15:00
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20556
- 19 Apr 2018 14:55
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20556
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
<t>amyyyy;10777 wrote: dar ce ai pus colo rzbrrobu ...k asta am gasit eu pe net...<br/>
<br/>
Apare dedesubt adresa băncii mame.. sau ce o fi. La mine apare cluj napoca dar nu are importanță. Pentru ca daca dai si mai jos apare Wire IBAN si acolo pui ibanul si clar ala conteaza .... si da . ce ai ...
<br/>
Apare dedesubt adresa băncii mame.. sau ce o fi. La mine apare cluj napoca dar nu are importanță. Pentru ca daca dai si mai jos apare Wire IBAN si acolo pui ibanul si clar ala conteaza .... si da . ce ai ...
- 19 Apr 2018 14:46
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20556
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Eu dupa ce am pus ala mi a apărut sa bag iban. Si mi a apărut și ca e valid. Si mi a apărut sa mai zic si data nasterii mele. Fără iban nu au cum sa trimita. Nu mi au pus ei adresa de la ei. Am completat eu. Sorry nu stiu mai mult cum sa te ajut.
- 19 Apr 2018 14:43
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20556
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
amyyyy;10772 wrote: raiffeisen
Si ai pus asta: RZBRROBU si nu a mers?
Si ai pus asta: RZBRROBU si nu a mers?
- 19 Apr 2018 14:35
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20556
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
amyyyy;10770 wrote: nu apare...am pus
(
La ce banca esti
La ce banca esti
- 19 Apr 2018 14:22
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20556
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Cauta pe net swift la banca care esti. De exemplu la banca transilvania e BTRLRON22 si dupa ce pui swift iti apar si restul detaliilor
- 19 Apr 2018 14:04
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20556
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Direct de pe chaturbate la payment information selectezi optiunea de wire transfer international, si restul le completezi in functie de datele tale. Vezi ca au si comision 48 usd.
- 19 Apr 2018 13:12
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20556
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Nici la mine nimic. Facut in 11. Astept... oricum nu e nimic altceva de facut. Si care sunteti pe chaturbate se poate prin wire transfer daca aveți minim 500. Au schimbat acolo optiunile si nu mai trebuie routing number ăla.
- 18 Apr 2018 14:53
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20556
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Hai ca asta e bună. M-a sunat o prietena si zice ca a fost verificată, cb a trimis banii dar de intrat... nimic. Zic nu cred...da teamviewer... Si da. E verificată dar banii nu. Eu unverified..Dar bănuții au intrat. Încă incerc sa gasesc vreo solutie... întotdeauna tre sa fie o soluție.