Căutarea a găsit 11 rezultate

de 1creola
15 Noi 2024 10:10
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

<t>IarIna;n63512 wrote: Mai era faza cu pozele. Aveam doar o sedinta foto in trei luni, si aia facuta de un trainer, nu de un fotograf. Ce profesionalism? Mai bine imi faceam singura cu telefonul, ca ieseam mai bine si nu mai enervam...... <br />


<br />

Am auzit ca la alte studiouri se ocupa ...
de 1creola
15 Noi 2024 10:03
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

Voua vi s-a intamplat sa va zica tot timpul ca nu faci destul teasing? Nici nu mai suportam sa aud acelasi lucru la infinit! Parerea mea e ca habar n-aveau nici ei care-i treaba cu videochatul.
de 1creola
15 Noi 2024 09:46
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

<t>Ma intreb ce fel de training le ofera trainerilor, ca nu aveau nicio idee cum sa comunice cu modelele. Tot timpul criticau si aveau comentarii aiurea. Adica na, inteleg ca nu castigau mult, ca nu-si luau bani de la studio, dar nici sa te porti cu rautate nu e ok. Asta tine si de calitatea ...
de 1creola
15 Noi 2024 09:39
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

Si nu aveau un loc de relaxare decent. Nici macar un colt unde sa poti sta sa te odihnesti putin sa iti tragi sufletul. Adica nu pot spune ca era urat sau ceva dar nici wow si cam saracacios. Parca totul era facut pe buget si adminii se comportau la fel, tot ca si cum ar fi pe saracie.
de 1creola
15 Noi 2024 09:32
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

<t>IarIna;n63492 wrote: Iar adminul umbla tot timpul dupa mine. Ma certa ca „pierdeam vremea” daca ieseam cinci minute din camera ca sa-mi trag sufletul. Ma saturasem sa stea cu gura pe mine 😤. <br />


<br />

Haha, si la mine era la fel! Imi reprosau mereu ca nu fac destul teasing, ca nu ...
de 1creola
15 Noi 2024 09:30
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

Figuri;n63488 wrote: Ce penibile sunteti...
Suntem penibile ca spunem adevarul?
de 1creola
14 Noi 2024 09:38
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

<t>IarIna;n63483 wrote: Problema mea e ca se castiga foarte prost. Am avut o zi in care am castigat doar 80 lei. Foarte greu faceai bani la Viva. Si adminul nu venea cu nici o idee clara despre ce sa fac mai bine. Imi zicea numai sa insist si sa bag multe ore dar pentru ce????!!! Pentru 80 de lei ...
de 1creola
14 Noi 2024 09:33
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

Cand am renuntat la Viva, credeam ca nu sunt facuta pentru jobul asta. Abia la alt studio am inceput sa fac bani. Noroc ca am plecat ca acum eram in aceeasi faza in care sa mi se spuna ca nu-s buna de nimic.
de 1creola
14 Noi 2024 09:28
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

<t>IarIna;n63472 wrote: Si la VivaDiva era nepasare, dar macar nu era ca Reina, unde ma simteam total abandonata. Era foarte mic si abia mai functiona... <br />


<br />

Haha, Reina e cam ca un apartament. Macar la Viva mai aveai o camera, dar si acolo dimineata nu aveai loc sa intri la treaba ...
de 1creola
14 Noi 2024 09:21
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

<t>IarIna;n63467 wrote: Eu ma simteam neglijata complet. Trainerul uita de mine si in weekenduri sau noaptea, nici nu erau traineri... am renuntat repede. <br />


<br />

Viva avea probleme mari cu echipamentul, mai ales cu prizele! Cadea curentul de cate ori incercai sa incarci ceva 😵 <br ...