Căutarea a găsit 11 rezultate
- 13 Noi 2024 10:21
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9231
Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Haha, la Reina? Nici nu vreau sa ma gandesc! Acolo parea ca lucrezi dintr-un apartament 😆. Macar la Viva aveam o camera adevarata.