Ma refeream la fetele de-aici de pe forum , ca-s agitate cu declaratia taxelor..)))
Concluzie- ar trebui sa fie data o lege in care sa se legalizeze asa ceva...credeti ca se va face in viitorul apropiat?
Căutarea a găsit 9 rezultate
- 14 Feb 2019 11:22
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Declarare venituri videochat
- Răspunsuri: 148
- Vizualizări: 3021
- 13 Feb 2019 16:08
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Declarare venituri videochat
- Răspunsuri: 148
- Vizualizări: 3021
Declarare venituri videochat
am inteles...dar , eu scot in lei, asta ar fi o problema?,,,,,si ar fi periodic/lunar cam cateva sute sau chiar 1 mie ))
plus, ca vad "fetele" sunt agitate pe aici cu platitul taxelor si declaratia 212, etc,,,
plus, ca vad "fetele" sunt agitate pe aici cu platitul taxelor si declaratia 212, etc,,,
- 13 Feb 2019 13:48
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Declarare venituri videochat
- Răspunsuri: 148
- Vizualizări: 3021
Declarare venituri videochat
Buna!
Ca si independent...
daca banii intra doar pe paxum si se scot doar de pe card de la atm..cum poate fiscul sa "vada" ce si cum..sau banca trimite rapoarte lunare, etc??
cine stie?
merci!
Ca si independent...
daca banii intra doar pe paxum si se scot doar de pe card de la atm..cum poate fiscul sa "vada" ce si cum..sau banca trimite rapoarte lunare, etc??
cine stie?
merci!
- 13 Feb 2019 13:44
- Forum: Discutii generale
- Subiect: experienta mea cu paxum recente
- Răspunsuri: 7029
- Vizualizări: 445904
experienta mea cu paxum recente
Buna!
Ca si independent...
daca banii intra doar pe paxum si se scot doar de pe card de la atm..cum poate fiscul sa "vada" ce si cum..sau banca trimite rapoarte lunare, etc??
cine stie?
merci!
Ca si independent...
daca banii intra doar pe paxum si se scot doar de pe card de la atm..cum poate fiscul sa "vada" ce si cum..sau banca trimite rapoarte lunare, etc??
cine stie?
merci!
- 13 Feb 2019 13:40
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Declaratie ANAF venituri din strainatate.
- Răspunsuri: 64
- Vizualizări: 1407
Declaratie ANAF venituri din strainatate.
Buna!
Ca si independent...
daca banii intra doar pe paxum si se scot doar de pe card de la atm..cum poate fiscul sa "vada" ce si cum..sau banca trimite rapoarte lunare, etc??
cine stie?
merci!
Ca si independent...
daca banii intra doar pe paxum si se scot doar de pe card de la atm..cum poate fiscul sa "vada" ce si cum..sau banca trimite rapoarte lunare, etc??
cine stie?
merci!
- 07 Iun 2018 16:16
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20565
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Apropo și de Cosmopayment...având în vedere că nu-s prea cunoscuți, comparativ cu Paxum..seriozotate, comisioane, etc?
- 07 Iun 2018 14:49
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20565
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Așa-i, statusul este schimbat, deci ar trebui să apară!))
Și încă ceva, din câte-mi amintesc, când am aplicat pt card, cred că la "id number " am pus CNP-ul în loc de XC.
să fie asta o problemă? ....Deși statusul este "printing "
Și încă ceva, din câte-mi amintesc, când am aplicat pt card, cred că la "id number " am pus CNP-ul în loc de XC.
să fie asta o problemă? ....Deși statusul este "printing "
- 07 Iun 2018 12:36
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20565
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Da, acolo.. Mulțumesc, Nadia!
Și totuși, am aplicat pt card la mijlocul lui aprilie, și n-a ajuns încă.. Iar cei de la suport@paxum nici nu răspund
Știţi care ar fi un timp? La sau poate am greșit eu ceva la completare?
Și totuși, am aplicat pt card la mijlocul lui aprilie, și n-a ajuns încă.. Iar cei de la suport@paxum nici nu răspund
Știţi care ar fi un timp? La sau poate am greșit eu ceva la completare?
- 07 Iun 2018 11:51
- Forum: Discutii generale
- Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
- Răspunsuri: 741
- Vizualizări: 20565
PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Buna!
inca nu a ajuns cardul Paxum...stiti daca la sectiunea "ACCOUNTS" apare "you are not enrolled"?...e o problema cu primirea cardului?
merci!
inca nu a ajuns cardul Paxum...stiti daca la sectiunea "ACCOUNTS" apare "you are not enrolled"?...e o problema cu primirea cardului?
merci!