Căutarea a găsit 6 rezultate

de Karina
26 Iun 2013 00:29
Forum: Discutii generale
Subiect: Vreau sa incerc sa fac videochat . Am nevoie de sfaturi.
Răspunsuri: 12
Vizualizări: 723

Vreau sa incerc sa fac videochat . Am nevoie de sfaturi.

despre ce este vb pe siteul asta?
de Karina
26 Iun 2013 00:20
Forum: Discutii generale
Subiect: Discutii intre modele
Răspunsuri: 34
Vizualizări: 1755

Discutii intre modele

wow sia intrat cineva la 20 de dolari pe minut,nu-mi spune cea mai buna zi spune-mi asa o fata buna cam cat face pe zi,intr-o zi normal,scuze daca sunt stresanta,te poop,multumesc
de Karina
26 Mai 2013 18:29
Forum: Discutii generale
Subiect: Discutii intre modele
Răspunsuri: 34
Vizualizări: 1755

Discutii intre modele

oana ink ceva...daca imi poti spune cam cat ti se pare asa bani ok facuti intr-o zi in care merge bn...cam in cat ar trebuii sa ma incadrez sa spun k lucrez bn,scz de intrebari sunt f curioasa,multumesc mult!
de Karina
26 Mai 2013 18:27
Forum: Discutii generale
Subiect: Sa facem cunostinta!
Răspunsuri: 298
Vizualizări: 7822

Sa facem cunostinta!

buna ma numesc Karina ,lucrez si eu de cateva luni,incerc sa adun cat mai multe informatii,sa lucrez cat mai bn,va poop
de Karina
26 Mai 2013 18:24
Forum: Discutii generale
Subiect: Vreau sa incerc sa fac videochat . Am nevoie de sfaturi.
Răspunsuri: 12
Vizualizări: 723

Vreau sa incerc sa fac videochat . Am nevoie de sfaturi.

pai eu intru pe jasmine ,imlive,streamate,dar pe majoritatea daca stau si le spun buna ma numesc x ,tu cum te numesti de unde esti,,ies repede,ei se asteapta sa incep imediat showul,cum as putea sa procedez ,ce sa le zic la inceput ca sa nu iasa ,sau unii cand intra si imi da si camera sunt deja ...
de Karina
23 Apr 2013 15:57
Forum: Discutii generale
Subiect: Vreau sa incerc sa fac videochat . Am nevoie de sfaturi.
Răspunsuri: 12
Vizualizări: 723

Vreau sa incerc sa fac videochat . Am nevoie de sfaturi.

Buna Oana si eu m-am apucat de putin timp incoa de videochat,vroiam sa te rog din suflet,sau oricine altcineva care se pricepe si poate sa imi raspunda sa ma ajtati si pe mn putin,eu cat ca decam inceput sa fac banuti dar normal sa vreau din ce in ce mai multi,ma isper cand intra in pvt si din prima ...