Căutarea a găsit 38 rezultate

de LOLLITA
08 Iun 2018 04:18
Forum: Lista site-uri
Subiect: plinute
Răspunsuri: 6
Vizualizări: 246

plinute

<r>NU ascunzi burtica ,o arati, o fluturi o zgaltzai si o tremuri ,sunt innebuniti dupa asta.. the more ,the better pt categoria BBW ,jiggle the fat baby ,and flaunt what mama gave ya ,be proud in ur skin ei asta vor sa vada ca esti happy in pielea ta ,in prmul rand nu te treci la modele slim/sau ...
de LOLLITA
25 Mai 2018 21:00
Forum: Discutii generale
Subiect: Transfer Bancar LiveJasmin
Răspunsuri: 56
Vizualizări: 1131

Transfer Bancar LiveJasmin

1-15 mai 2018 i am primit ieri pe 24 mai ;)) in curand intram in cealalta perioada si plata cucu ,mdea,greuceanu intra :(
de LOLLITA
27 Apr 2018 22:09
Forum: Discutii generale
Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Răspunsuri: 741
Vizualizări: 20649

PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata

<t>Nu scazi nimic,dai click cu sageata pe Maximum amount si-ti dau ei suma care ti revine(pt ca ei singuri isi scad comisionul)practic totul e calculat ,mura-n gura...Totul e sa fi si de acord..sau alegi alta optiunea mai ieftina ,desi momentan nici eu nu stiu care e aceea ,cred ca cea cu cardul ...
de LOLLITA
27 Apr 2018 22:05
Forum: Discutii generale
Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Răspunsuri: 741
Vizualizări: 20649

PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata

<t>Jenny;12159 wrote: Scuza, acum mi-am dat seama la ce te referi. Am dat pe Maximum amount si mi-au calculat ei automat. Multumesc mult!<br/>
<br/>
Exact ,ei iti calculeaza tot ,tu nu trebuie decat sa dai click pe acel Maximum amount si aia e suma care-ti revine!Cu placere,e bine ca functioneaza ...
de LOLLITA
27 Apr 2018 20:31
Forum: Discutii generale
Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Răspunsuri: 741
Vizualizări: 20649

PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata

<t>asta pt ca in timp ce tu faci tranzactia ei iti iau comisionul ,apasa pe "Maximum Amount" si o sa ti intre o suma mai mica ,eh aia e suma pe care o primesti pt ca ce iti lipseste e fix comisionul ,si by the way mi au intrat banii pe card ,exemplu pt 273$ mi au luat 13 dolari pt optiunea Withdraw ...
de LOLLITA
27 Apr 2018 20:27
Forum: Discutii generale
Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Răspunsuri: 741
Vizualizări: 20649

PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata

<r>Intrebare ,eu aseara ,pt prima data am transferat de pe contul Paxum pe cardul meu romanesc niste bani,am ales optiunea Withdraw Funds to External Credit Card ,toate bune si frumoase tranzactia pare sa fi mers ,cardul a fost acceptat ,cum aflam ca ne intra banii cum verificam?intram in contul ...
de LOLLITA
27 Apr 2018 20:22
Forum: Discutii generale
Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Răspunsuri: 741
Vizualizări: 20649

PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata

da ,este comisionul lor atata iti iau ei ,eu am avut 273 si m am trezit fara 13 dolari cand am intrebat m a asigurat ca e comisionul ,deci cam asa e si la tn
de LOLLITA
27 Apr 2018 20:21
Forum: Discutii generale
Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Răspunsuri: 741
Vizualizări: 20649

PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata

<r>Eu una am pus numarul de pe card la external card(cel lung de 16 cifre,de pe fata cardului nu verso),treaba e ca nu prea am inteles cum ajung banii ,cum aflam ca au intrat totul e o nebuloasa ,uoof la FCP totul era asa de simplu la Payoneer la fel ,la Paxum sunt multe chestii aiurea puse pe care ...
de LOLLITA
27 Apr 2018 20:02
Forum: Discutii generale
Subiect: PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata
Răspunsuri: 741
Vizualizări: 20649

PAXUM - rog detalii de la cei care folosesc aceasta metoda de plata

Medllne;10446 wrote: Buna, lucreaza cineva pe xlove si are bank transfer ? Cam in cate zile intra banii? Multumesc anticipat da cam in 2 zile 3 maxim
de LOLLITA
20 Apr 2018 19:09
Forum: Discutii generale
Subiect: Transfer Bancar LiveJasmin
Răspunsuri: 56
Vizualizări: 1131

Transfer Bancar LiveJasmin

Thanks gurl ,week end fain si tie :P,eu o mai rabd ,ca deh alta varianta nu-i...si mie mi-a parut bine ,si tu pari normala ;)))=)) ceea ce rar mai vezi ...hai, baga shot u!