Pagina 1 din 1

Ce studio din Bucuresti recomandati si de ce?

Scris: 28 Iun 2026 14:53
de hotbabylicious88
Salutare tuturor! Sunt model de 6 ani, am lucrat in studio, dar si independent de acasa. In acest moment m-am decis sa incerc o colaborare cu un studio, pentru ca nu sunt atat de disciplinata si nu am un program bine stabilit si nici parte de ajutor. In ce studio mai lucrati? Aveti contract? Se platesc taxele? Mai exista amenzi? :D :D