Pagina 1 din 1
Ce se întâmpla cu chaturbate ?
Scris: 15 Oct 2018 13:48
de Kitten
De doua saptamâni nu mai exista trafic pe chaturbate . Ce se întâmpla ? Stau zilnic de doua saptamâni si abia am reușit sa fac banii pe care ii făceam înainte intr-o singura seara ..
Ce se întâmpla cu chaturbate ?
Scris: 15 Oct 2018 15:22
de EllaM.
Kitten;21872 wrote: De doua saptamâni nu mai exista trafic pe chaturbate . Ce se întâmpla ? Stau zilnic de doua saptamâni si abia am reușit sa fac banii pe care ii făceam înainte intr-o singura seara ..
Ceva foarte rau se intampla, saptamana trecuta foarteee slab iar astazi in 2h cu 1500 de oameni constat in camera am facut 500 de tk :-/ asa perioada slaba nu am avut in 4 ani de cand fac chat :-S
Ce se întâmpla cu chaturbate ?
Scris: 16 Oct 2018 11:59
de hiperP
Mie imi merge sa ma loghez , nu am incercat sa intru online azi.
Ce se întâmpla cu chaturbate ?
Scris: 16 Oct 2018 19:10
de Danyzza
EllaM.;21873 wrote: Ceva foarte rau se intampla, saptamana trecuta foarteee slab iar astazi in 2h cu 1500 de oameni constat in camera am facut 500 de tk :-/ asa perioada slaba nu am avut in 4 ani de cand fac chat :-S
La fel si la mine

Oare de ce ?
Ce se întâmpla cu chaturbate ?
Scris: 16 Oct 2018 20:44
de lollipop
Chillyourheart;21932 wrote: Poate nu mai sunteti in tendinte , ce se cauta, cautati sa veniti cu ceva nou sa nu se plictiseasca membrii.
Si cerintele site ului se mai schimba conteaza si atitudinea pe camera/show la fel cum conteaza si calitatea imaginii
Ce consideri ca merge foarte bine si se cauta in camerele fetelor, pe langa calitatea streamului? Sigur, e subiectiv si depinde de fiecare cum isi face camera, dar asa in mare tu ce crezi?

Nu am cont pe chaturbate dar vreau sa il incerc cat de curand
Ce se întâmpla cu chaturbate ?
Scris: 17 Oct 2018 11:35
de EllaM.
Nu cred ca se poate vorbi de 'tendinte' cand oamenii sunt cu miile in camera

Ce se întâmpla cu chaturbate ?
Scris: 17 Oct 2018 11:52
de nmuser
si la mine merge ff prost CB,de la 700/1k viewers,acum daca fac 200-300 in zielele bune,de tipperi nu mai spun nimic ca este MORT!am noroc cu "lovers" mai vechi care imi fac "ziua" si totusi tot MFC este baza pt mine,am prietene/ni care la fel le merge ff prost pe CB si asta se intampla de vreo 2 luni cred, de la 5 6 7K pe zi abia daca fac 2/3K pe(baietii),la trafic in unele zile sunt f multi viewers iar in altele nu le trece de 30 40 cu acelasi SHOW,LUMINI,PC ETC....sper sa isi revina,au mai fost perioade in care a fost slab,dar ca acum,parca NICIODATA:(