Pagina 1 din 4

Limita Cosmo??

Scris: 23 Mai 2018 21:53
de Yvonne
Hey all. Au intrat in seara asta banii de pe Ifr..dar shock: ii am in "secondary balance", desi limita cardului mi-a fost ridicata de pe 18 aprilie (am primit intre timp vreo 5 plati pe el). Incerc sa-i transfer in "available funds", dar zice "invalid amount format". Daca merg la "Kyc documents" nu ma lasa sa incarc nimic, caci "your account has already been upgraded". Wtf?! E vreun glitch ceva? Ati patit si voi? Am 32$ in available funds. Are vreo leg asta? Treb sa fiu pe zero pt a putea transfera fonduri? Mersi.

Limita Cosmo??

Scris: 23 Mai 2018 22:31
de Keke
Yvonne;14572 wrote: Hey all. Au intrat in seara asta banii de pe Ifr..dar shock: ii am in "secondary balance", desi limita cardului mi-a fost ridicata de pe 18 aprilie (am primit intre timp vreo 5 plati pe el). Incerc sa-i transfer in "available funds", dar zice "invalid amount format". Daca merg la "Kyc documents" nu ma lasa sa incarc nimic, caci "your account has already been upgraded". Wtf?! E vreun glitch ceva? Ati patit si voi? Am 32$ in available funds. Are vreo leg asta? Treb sa fiu pe zero pt a putea transfera fonduri? Mersi.

Caty din sectiunea cosmo payment a avut acelasi lucru parca....intreab-o cum a rezolvat poate iti da raspuns

Limita Cosmo??

Scris: 23 Mai 2018 22:36
de ILoveSummer
Yvonne;14572 wrote: Hey all. Au intrat in seara asta banii de pe Ifr..dar shock: ii am in "secondary balance", desi limita cardului mi-a fost ridicata de pe 18 aprilie (am primit intre timp vreo 5 plati pe el). Incerc sa-i transfer in "available funds", dar zice "invalid amount format". Daca merg la "Kyc documents" nu ma lasa sa incarc nimic, caci "your account has already been upgraded". Wtf?! E vreun glitch ceva? Ati patit si voi? Am 32$ in available funds. Are vreo leg asta? Treb sa fiu pe zero pt a putea transfera fonduri? Mersi.

Eu nu am pățit asta, dar nu prea are sens sa iti apara in secondary balance dacă tu ai limita ridicata! Limita pe luna parca este de 25.000.
Totuși, dă-le un mail și întreabă-i!

Limita Cosmo??

Scris: 23 Mai 2018 22:42
de Yvonne
ILoveSummer;14574 wrote: Eu nu am pățit asta, dar nu prea are sens sa iti apara in secondary balance dacă tu ai limita ridicata! Limita pe luna parca este de 25.000.
Totuși, dă-le un mail și întreabă-i!

Am facut asta, da. N-am depaait 25k lol, si nici nu ma lasa sa incarc nimic, pt ca mi-a fost ridicata limita de mult timp. Mersi

Limita Cosmo??

Scris: 23 Mai 2018 22:44
de Yvonne
Keke;14573 wrote: Caty din sectiunea cosmo payment a avut acelasi lucru parca....intreab-o cum a rezolvat poate iti da raspuns
I-am trimis un PM lui Caty.
Mersi

Limita Cosmo??

Scris: 24 Mai 2018 01:21
de Ramona3310
cum ai rezolvat situatia please help. sunt in aceeasi problema :((((( apar banii mei la secondary balance

Limita Cosmo??

Scris: 24 Mai 2018 10:26
de FARCAS
am si eu cozmo si miau intrat bani in cont secundar nu in fonduri disponibile stie careva ce inseamna asta

Limita Cosmo??

Scris: 24 Mai 2018 11:56
de FARCAS
ati rezolvat problema cu secundary balace

Limita Cosmo??

Scris: 24 Mai 2018 11:57
de FARCAS
Keke;14573 wrote: Caty din sectiunea cosmo payment a avut acelasi lucru parca....intreab-o cum a rezolvat poate iti da raspuns

a gasit cineva cum se rezolva

Limita Cosmo??

Scris: 24 Mai 2018 11:58
de FARCAS
ILoveSummer;14574 wrote: Eu nu am pățit asta, dar nu prea are sens sa iti apara in secondary balance dacă tu ai limita ridicata! Limita pe luna parca este de 25.000.
Totuși, dă-le un mail și întreabă-i!

am si eu aceasi problema si nu raspund la meil