Căutarea a găsit 10 rezultate
- 15 Noi 2024 10:08
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9212
Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
La fel si la mine. Adminul nu voia sa auda de probleme, ci doar sa imi zica ce „trebuie sa fac mai bine”.
- 15 Noi 2024 09:58
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9212
Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
<t>Geo23;n63505 wrote: Mie mi se parea frustrant ca patronul si adminul stateau toata ziua sa ne verifice, dar nu investeau deloc in conditii mai bune pentru noi. <br />
Faceau numai politie cu noi, ca nu-ti trebuie multa minte sa ii zici cuiva s atreaca la treaba. Mai greu e sa-l ajuti cu ceva ...
Faceau numai politie cu noi, ca nu-ti trebuie multa minte sa ii zici cuiva s atreaca la treaba. Mai greu e sa-l ajuti cu ceva ...
- 15 Noi 2024 09:43
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9212
Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Mi se mai intampla sa am nevoie de suport tehnic, dar echipa de la Viva se misca foarte greu. Pana ajungeau sa ma ajute, pierdusem o gramada de timp.
- 15 Noi 2024 09:38
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9212
Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
O data am gasit o camera cu toate cablurile incalcite, de era un adevarat pericol sa umbli pe acolo. Nici macar n-au incercat sa le aranjeze.
- 14 Noi 2024 09:43
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9212
Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Eu am avut nevoie de cazare temporara pana m-am mutat de la fostul iubit. Nici macar nu le-a pasat, m-au ignorat total cand le-am cerut ajutorul.
- 14 Noi 2024 09:36
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9212
Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
<t>Geo23;n63481 wrote: Exact, mai ales intarzierile! Pentru perioada 1-14 iunie, primeam banii abia pe 10 iulie si cu 20% mai putin! Eu aveam nevoie de bani imediat ca daca striam ca e pe stilul clasic nici nu ma angajam. Ma duceam sa ma angajez la primarie sau undeva si primeam ca mama, salariul a ...
- 14 Noi 2024 09:31
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9212
Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Eu eram mereu pe Jasmin si trainerii spuneau ca e „prea greu” pentru Viva. Ziceau ca e prea avansat. Cum adica prea greu? 😂
- 14 Noi 2024 09:24
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9212
Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
In plus, nu aveam sprijin de la traineri deloc. In trei luni, am avut o singura sedinta foto si niciun plan de crestere.
- 13 Noi 2024 10:26
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9212
Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
<t>Geo23;n63460 wrote: Da, si eu am simtit asta. Chiar am auzit cum unele fete schimbau datele de contact cu membrii pentru „atentii” mai mari 🫤. <br />
<br />
Si mai spuneti de „atentii”... la mine patronul imi inchidea calculatorul de la distanta, ca sa nu-mi iasa orele si sa primesc ...
<br />
Si mai spuneti de „atentii”... la mine patronul imi inchidea calculatorul de la distanta, ca sa nu-mi iasa orele si sa primesc ...
- 13 Noi 2024 10:17
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9212
Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Asa e... Eu aveam banii taiati cu 500 lei in plic. Daca nu-i numaram, nici nu imi dadeam seama! Cand am intrebat de ei, patronul zicea ca a fost „greseala”. Da' sigur...