Căutarea a găsit 10 rezultate

de Geo23
15 Noi 2024 10:07
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

Diana_B;n63509 wrote: Adevarul e ca nu se simtea deloc ca un mediu profesionist. Prea multe lucruri erau lasate de izbeliste.

Ma gandeam sa le zic de dotari si conditii, dar de fiecare data cand aduceam vorba, erau ocupati sau schimbau subiectul.
de Geo23
15 Noi 2024 09:56
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

<t>Mie mi se parea frustrant ca patronul si adminul stateau toata ziua sa ne verifice, dar nu investeau deloc in conditii mai bune pentru noi. <br />

Faceau numai politie cu noi, ca nu-ti trebuie multa minte sa ii zici cuiva s atreaca la treaba. Mai greu e sa-l ajuti cu ceva util. Eu am auzit ...
de Geo23
15 Noi 2024 09:41
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

Da, si nu aveau un spatiu de machiaj ok. Trebuia sa imi aduc eu produse, ca la ei nu gaseam nimic. Daca le ziceam ceva de asta ridicau din umeri si li se parea ca sunt aroganta si cer prea multe de la ei.
de Geo23
15 Noi 2024 09:36
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

Da, si nici pe partea de igiena nu erau prea atenti. Mi se parea ca nici macar nu curatau camerele cum trebuie...
de Geo23
14 Noi 2024 09:41
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

<t>Diana_B;n63485 wrote: Ok, dincolo de bani si traineri, voua v-a placut cum arata studio-ul? Mie mi s-a parut designul de prost gust, total neinspirat. Iar reparatiile erau inexistente. <br />


Dianna, exact! Daca se strica ceva, dura o viata sa repare. Trebuia sa ma rog de ei si totul se ...
de Geo23
14 Noi 2024 09:35
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

Exact, mai ales intarzierile! Pentru perioada 1-14 iunie, primeam banii abia pe 10 iulie si cu 20% mai putin! Eu aveam nevoie de bani imediat ca daca striam ca e pe stilul clasic nici nu ma angajam. Ma duceam sa ma angajez la primarie sau undeva si primeam ca mama, salariul a doua luna.....
de Geo23
14 Noi 2024 09:30
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

Da, nici macar tehnicieni nu erau dupa pranz, ce sa mai zic de traineri... Iar sambata si duminica lipsea toata lumea.
de Geo23
14 Noi 2024 09:23
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

<t>Diana_B;n63469 wrote: Si faza cu contractele? M-au pus sa semnez un contract de colaborare, dar nu l-am vazut niciodata. L-am cerut de cateva ori, dar degeaba.
<br />

Eu recunosc ca nu l-am citit niciodata, dar stiu ca trebuia sa platesc ceva taxe. Asta mi-a dat de banuit ca erau niste ...
de Geo23
13 Noi 2024 10:24
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

Da, si eu am simtit asta. Chiar am auzit cum unele fete schimbau datele de contact cu membrii pentru „atentii” mai mari 🫤.
de Geo23
13 Noi 2024 10:16
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9231

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

<t>AdrianaC;n63454 wrote: Fetelor, pentru mine la VivaDiva a fost o experienta... „memorabila” 😅. Voua cum v-a fost? Mi se pare cea mai aiurea experienta din videochat din Iasi cel putin pentru mine. Daca si voi aveti aceeasi parere va rog sa-mi spuneti. De exemplu, patronul imi cerea 750 lei ...