Căutarea a găsit 2 rezultate

de AdrianaC
13 Noi 2024 10:23
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9317

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

<t>1creola;n63458 wrote: Haha, la Reina? Nici nu vreau sa ma gandesc! Acolo parea ca lucrezi dintr-un apartament 😆. Macar la Viva aveam o camera adevarata. <br />


<br />

Si pe mine m-au deranjat la Viva ca ne tratau preferential. Unele modele primeau atentii speciale... si motivele n ...
de AdrianaC
13 Noi 2024 10:12
Forum: Discutii generale
Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Răspunsuri: 117
Vizualizări: 9317

Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?

<t>Fetelor, pentru mine la VivaDiva a fost o experienta... „memorabila” 😅. Voua cum v-a fost? Mi se pare cea mai aiurea experienta din videochat din Iasi cel putin pentru mine. Daca si voi aveti aceeasi parere va rog sa-mi spuneti. De exemplu, patronul imi cerea 750 lei/luna chirie de studio! Ce ...