<t>1creola;n63458 wrote: Haha, la Reina? Nici nu vreau sa ma gandesc! Acolo parea ca lucrezi dintr-un apartament 😆. Macar la Viva aveam o camera adevarata. <br />
<br />
Si pe mine m-au deranjat la Viva ca ne tratau preferential. Unele modele primeau atentii speciale... si motivele n ...
Căutarea a găsit 2 rezultate
- 13 Noi 2024 10:23
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9296
- 13 Noi 2024 10:12
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9296
Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
<t>Fetelor, pentru mine la VivaDiva a fost o experienta... „memorabila” 😅. Voua cum v-a fost? Mi se pare cea mai aiurea experienta din videochat din Iasi cel putin pentru mine. Daca si voi aveti aceeasi parere va rog sa-mi spuneti. De exemplu, patronul imi cerea 750 lei/luna chirie de studio! Ce ...