Căutarea a găsit 3 rezultate

de Karmen
03 Iul 2020 23:08
Forum: Discutii generale
Subiect: experienta mea cu paxum recente
Răspunsuri: 7029
Vizualizări: 446154

experienta mea cu paxum recente

<t>Buna ! Sa imi spuna si mie cineva cine a inteles, pana la urma de acum incolo toate retragerile de la bancomat se vor taxa cu 2$+ 5%? Eu asa vad in noile conditii . Daca fac transfer de pe contul Paxum de euro intr-un cont de Romania tot de euro , care este comisionul? Ce probleme as putea ...
de Karmen
27 Iun 2020 04:13
Forum: Discutii generale
Subiect: experienta mea cu paxum recente
Răspunsuri: 7029
Vizualizări: 446154

experienta mea cu paxum recente

Deci pana la urma transferurile EFT se pot realiza in continuare si pentru castigurile viitoare ? Se merita sa comand acest UnionPay , ce diferente sunt fata de cardul SEPA? Multumesc
de Karmen
23 Mai 2020 09:49
Forum: Discutii generale
Subiect: experienta mea cu paxum recente
Răspunsuri: 7029
Vizualizări: 446154

experienta mea cu paxum recente

<t>Daca va este de ajutor, puteti scoate banii de pe Paxum la First Bank, eu am scos intr-o zi 2600 lei, nu stiu care este maximul, iar cursul dolarului este de 4,2 (daca stie cineva o banca cu un curs mai bun,spuneti-mi si mie va rog ) . <br/>
Are cineva idee , daca platesc online pe un site din ...