Căutarea a găsit 4 rezultate

de Redhead2000
31 Mar 2020 15:09
Forum: Discutii generale
Subiect: VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?
Răspunsuri: 104
Vizualizări: 2667

VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?

Unele camere da( birouri ) pereți transparenți aproape. Și da , 2 ecrane de calculator dar nu găseam asta o problema . Ma bucurăm ca am mai mult spațiu pe ecran. Unele camere intr adevăr sunt micuțe dar nu urate, sunt amenajate ok
de Redhead2000
27 Mar 2020 14:27
Forum: Discutii generale
Subiect: VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?
Răspunsuri: 104
Vizualizări: 2667

VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?

Te fura,adică fără sa știi de acest lucru ? Oricum am plecat de acolo, poate voi face de acasă in viitor dar am rămas cu un gust amar . Sunt prea mari comisioanele. Acum ma lupt cu site urile afiliate sa nu mi mai apara pozele pe google și pare imposibil . Any suggestion?
de Redhead2000
17 Mar 2020 22:21
Forum: Discutii generale
Subiect: VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?
Răspunsuri: 104
Vizualizări: 2667

VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?

<t>Banii ii primim intr un plic pe care scrie exact suma și îl desfaci in fata lor sa i numeri dacă asta îți dorești,nu am avut probleme in privința punctualității la bani sau sa fie lipsa. Doar ca nu mi convine sa mi plătesc eu 100% contribuțiile la stat și sa nu uitam de comisionul aberant la part ...
de Redhead2000
29 Feb 2020 16:18
Forum: Discutii generale
Subiect: VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?
Răspunsuri: 104
Vizualizări: 2667

VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?

<t>Fetelor, va rog sa ma ajutați. Sunt angajata de o luna la Viva Diva . Este normal ca tot noi sa ne plătim contribuțiile la stat și nu studioul ? Întreb pentru ca la alte interviuri nu am mai fost și sunt destul de intrigata . Pentru un model începător se simt acești bănuți care trebuie dați ...