Căutarea a găsit 4 rezultate
- 31 Mar 2020 15:09
- Forum: Discutii generale
- Subiect: VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?
- Răspunsuri: 104
- Vizualizări: 2667
VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?
Unele camere da( birouri ) pereți transparenți aproape. Și da , 2 ecrane de calculator dar nu găseam asta o problema . Ma bucurăm ca am mai mult spațiu pe ecran. Unele camere intr adevăr sunt micuțe dar nu urate, sunt amenajate ok
- 27 Mar 2020 14:27
- Forum: Discutii generale
- Subiect: VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?
- Răspunsuri: 104
- Vizualizări: 2667
VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?
Te fura,adică fără sa știi de acest lucru ? Oricum am plecat de acolo, poate voi face de acasă in viitor dar am rămas cu un gust amar . Sunt prea mari comisioanele. Acum ma lupt cu site urile afiliate sa nu mi mai apara pozele pe google și pare imposibil . Any suggestion?
- 17 Mar 2020 22:21
- Forum: Discutii generale
- Subiect: VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?
- Răspunsuri: 104
- Vizualizări: 2667
VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?
<t>Banii ii primim intr un plic pe care scrie exact suma și îl desfaci in fata lor sa i numeri dacă asta îți dorești,nu am avut probleme in privința punctualității la bani sau sa fie lipsa. Doar ca nu mi convine sa mi plătesc eu 100% contribuțiile la stat și sa nu uitam de comisionul aberant la part ...
- 29 Feb 2020 16:18
- Forum: Discutii generale
- Subiect: VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?
- Răspunsuri: 104
- Vizualizări: 2667
VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?
<t>Fetelor, va rog sa ma ajutați. Sunt angajata de o luna la Viva Diva . Este normal ca tot noi sa ne plătim contribuțiile la stat și nu studioul ? Întreb pentru ca la alte interviuri nu am mai fost și sunt destul de intrigata . Pentru un model începător se simt acești bănuți care trebuie dați ...