Căutarea a găsit 3 rezultate
- 09 Mai 2018 20:33
- Forum: Discutii generale
- Subiect: experienta mea cu paxum recente
- Răspunsuri: 7029
- Vizualizări: 450359
experienta mea cu paxum recente
Buna ! ce comision ti-a luat prin transfer to external credit card ? si in cat timp ai avut banii in cont?
- 09 Mai 2018 20:16
- Forum: Discutii generale
- Subiect: cosmo payment
- Răspunsuri: 988
- Vizualizări: 24475
cosmo payment
Buna tuturor !!! Ca si metoda de plata ce recomandati ? Cosmo ,epayments sau paxum ? de ce ?
Eu am facut cont pe paxum,am vrut sa scot banii prin EFT (pe 2.05) si nici acum nu am banii in cont.
Eu am facut cont pe paxum,am vrut sa scot banii prin EFT (pe 2.05) si nici acum nu am banii in cont.
- 09 Mai 2018 17:41
- Forum: Discutii generale
- Subiect: experienta mea cu paxum recente
- Răspunsuri: 7029
- Vizualizări: 450359
experienta mea cu paxum recente
Ce taxa ti-a luat paxum-ul pt transfer to external card? si in cate zile ai avut banii in contul de raiffessen?