Căutarea a găsit 2 rezultate
- 19 Sep 2013 15:25
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Studiouri de videochat serioase din Iasi
- Răspunsuri: 469
- Vizualizări: 14467
Studiouri de videochat serioase din Iasi
Adela - la studio9 e sau nu videochat? daca nu e videochat atunci ce e? ce se face acolo? as vrea sa stiu pt ce-mi dau ei 2100 Ron daca nu e videochat sau daca e videochat si eu nu am aceste incasari.
- 19 Sep 2013 15:22
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Studiouri de videochat serioase din Iasi
- Răspunsuri: 469
- Vizualizări: 14467
Studiouri de videochat serioase din Iasi
Va rog frumos - poate ma lamureste careva - pt ca ma bate un gand sa ma bag si eu - studio9 face videochat sau nu face videochat? si daca nu face videochat, de ce-ti da 21 de milioane?