Căutarea a găsit 12 rezultate
- 14 Noi 2024 09:20
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9231
Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
Eu ma simteam neglijata complet. Trainerul uita de mine si in weekenduri sau noaptea, nici nu erau traineri... am renuntat repede.
- 13 Noi 2024 10:20
- Forum: Discutii generale
- Subiect: Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
- Răspunsuri: 117
- Vizualizări: 9231
Cum e sa faci videochat in Iasi la Viva Diva sau la Reina Studio?
<t>Lovem oney;n63456 wrote: Asa e... Eu aveam banii taiati cu 500 lei in plic. Daca nu-i numaram, nici nu imi dadeam seama! Cand am intrebat de ei, patronul zicea ca a fost „greseala”. Da' sigur... <br />
<br />
Serios?! Si mie mi s-a intamplat, dar la Reina. Acolo abia daca mai erau doua ...
<br />
Serios?! Si mie mi s-a intamplat, dar la Reina. Acolo abia daca mai erau doua ...